Catering dietetyczny – co to jest i jakie może dać korzyści

zdrowy posiłek

To usługa, która w ostatnim czasie stała się bardzo popularna. Na czym polega i jakie możesz odnosić korzyści z korzystania z cateringu dietetycznego?

Inna nazwa tej usługi to dieta pudełkowa. Catering dietetyczny to usługa polegająca na dostarczaniu zbilansowanych posiłków na miejsce wskazane przez klienta. Cateringi takie mają przygotowane zestawy posiłków, ale istnieje też opcja indywidualnego przygotowania dań przez profesjonalnego dietetyka na podstawie indywidualnych potrzeb zamawiającego. Te potrzeby mogą wynikać z reżymu dietetycznego związanego ze stanem zdrowia klienta, ale też z podjętej decyzji o redukcji masy ciała lub poprawie kondycji fizycznej.

https://goodboxfit.pl/czestochowa/
Catering dietetyczny to wspaniała usługa dla osób zajętych, aktywnych zawodowo. Posiłki bowiem dostarczane mogą być do miejsca wykonywania pracy bądź prowadzenia biznesu. Catering taki pomaga również w utrzymaniu dyscypliny dietetycznej. Dzięki tej usłudze nawet w przypadku dużej ilości różnego rodzaju zadań codziennych można zachować systematyczność spożywania posiłków dietetycznych.